L.P.

MIEJSCE

IMIĘ,   NAZWISKO

WIEK/

KLASA

TYTUŁ PRACY

SZKOŁA

NAUCZYCIEL

szkoły podstawowe

1

     I

Pierwsze

Kategoria:   szkoły podstawowe

 

KATARZYNA CZESAK

kl.4, 9lat

„Centrum Nauki Kopernik”

S.P. 344

Ul. Erazma z Zakroczymia 15

03-185 Warszawa

p. Monika Buczek

p. Monika Kaczorowska

2

     II

Drugie

Kategoria:   szkoły podstawowe

 

LAURA KUBA

Kl 2

8 lat

„Pamięć Powstania Warszawskiego”

S.P. 342

Filia ul. Topolowa 15

03-138 Warszawa

p. Aleksandra Majewska

5

     III

Trzecie

Kategoria:   szkoły podstaw

JAN BYSTYDZIEŃSKI

 

Kl.5

10 lat

„Stadion Narodowy”

S.P. 133 im. Stefana Czarnieckiego

Ul. Fontany 3, 01-835 Warszawa

 

3.

Wyróżnienie

Kategoria:   szkoły podstawowe

 

MAJA KOWALCZYK

Kl.2

8lat

„Odlotowy Narodowy

S.P. 342

Filia ul. Topolowa 15

03-138 Warszawa

p. Barbara Piotrkowska

4.

Wyróżnienie

Kategoria:   szkoły podstawowe

 

MAJA ULKOWSKA

 

 

 

Kl.5

11 lat

 

„Bądź dumny                          z Ojczyzny- Grób Nieznanego Żołnierza”

S.P.z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Szancera nr 342

Ul .Strumykowa 21a, 03-138 Warszawa

p. Agnieszka Trzeszkowska

5.

Wyróżnienie

Kategoria:   szkoły podstawowe

ŁUCJA MUTER

Kl.6

Lat 12

„Jest taki plac w Warszawie”

S.P. nr 52

Ul. Samarytanka 11a

03-592 Warszawa

p. Lidia Liberadzka
Szkoły ponadpodstawowe

1.

I

Pierwsze

Kategoria:   szkoły ponadpodstawowe

 

DAGMARA FIJAŁEK

 

Kl.2e

17 lat

 

„Miejsce Warszawa

-Most Świętokrzyski”

ZSPW

p. Anna Kozdrowicz

2.

II

   Drugie

Kategoria:   szkoły ponadpodstawowe

 

MATEUSZ SZTAJERWALD

 

Kl.2e

17 lat

 

„Metro Warszawskie-

Komfortowo do celu„

 

ZSPW

p. Anna Kozdrowicz

3.

     III

Trzecie

Kategoria:   szkoły ponadpodstawowe

 

KLAUDIA ROKICKA

Kl.II

17 lat

 

Pałac Kultury i Nauki-ikona Warszawy

XLVI LO Z OddziałamI Dwujęzycznymi im. Stefana Czarneckiego

Ul. Żuromińska 4

03-341 Warszawa

p.Jolanta Świderska -Kanarek

4.

III

Trzecie

Kategoria:   szkoły ponadpodstawowe

DOMINIKA RYNIEWICZ

Kl.2e

18 lat

Zapomniane bochenki”

ZSPW

 

Gratulujemy Laureatom i zapraszamy z Opiekunami na uroczystość wręczenia nagród i dyplomów, która odbędzie się w dniu 07.11 br. o godzinie 12.00 w Zespole Szkół im. Piotra Wysockiego, 03-310 ,ul. Odrowąża 75 (sala gimnastyczna). Uroczystość wręczenia nagród i dyplomów będzie połączona z koncertem z okazji stulecia Niepodległości w naszej Szkole . Na uroczystość przybędzie Pani Traczyk Stawska PS.”Pączek”- Powstaniec Warszawski i prezes Towarzystwa Przyjaciół Warszawy Pan Zbigniew Sieszycki. Serdecznie Zapraszamy: Marzena Krasowska i Barbara Stanecka – organizatorki konkursu

Tu jesteśmy