15.02.2018 r grupa uczniów uczestniczących w Balu Karnawałowym, który odbył się 3 lutego 2018 roku została zaproszona  do Sejmu RP, gdzie odebrała podziękowanie dla szkoły oraz uczestniczących wolontariuszy. Chociaż pogoda nie rozpieszczała zostaliśmy przywitani niezwykle ciepło, poczęstowani pączkiem, wyświetlano prezentacje i filmy z Balu. Równie gorąco dziękowała przedstawicielka Fundacji Świat na Tak zapraszając na 25-lecie, które odbędzie się 17.05.2018 roku w Teatrze Roma.

Uczniowie Bartłomiej Wysocki oraz  Rafał Tomaszewski  w duchu pomocy innym , jak prawdziwi wolontariusze częstowali całą sale pączkami. Zwiedziliśmy Sejm oraz udaliśmy się na ciepłą herbatę. Był to niezwykle miły czas i krzepiące jest jak dużo uczniów jest zaangażowanych w pomoc innym. Tak dalej moi mili!!!

Uczniowie uczestniczący w Balu i podziękowaniach:

1. Alicja Jasik
  2. Zuzanna Rudzińska