W naszej szkole charakterystyczne tradycje  kulturowe innych krajów są prezentowane w postaci wystawek, mini konkursów, degustacji potraw czy przebraniach.

Od następnego roku maja się pojawić również rosyjskie zapusty. No cóż, co kraj to obyczaj - przedstawiamy, informujemy, porównujemy - co najważniejsze traktujemy jak pewną zmianę rutynowego szkolnego dnia i wystroju. Nie zapominając o polskich tradycjach - jeśli masz taką ochotę - baw się dobrze.

• Szkolne Halloween i Meksykańskie Święto Zmarłych_1
  • Szkolne Halloween i Meksykańskie Święto Zmarłych_2