Konkursy

Potyczki Teatralne 2019

21 marca 2019 odbył się konkurs artystyczny dla klas pierwszych pt. Potyczki Teatralne 2019.

  • Potyczki Teatralne 2019_1New
  • Potyczki Teatralne 2019_2New
  • Potyczki Teatralne 2019_3New
  • Potyczki Teatralne 2019_4New
  • Potyczki Teatralne 2019_5New
  • Potyczki Teatralne 2019_6New
  • Potyczki Teatralne 2019_7New
  • Potyczki Teatralne 2019_8New
  • Potyczki Teatralne 2019_9New
  • Potyczki Teatralne 2019_10New
  • Potyczki Teatralne 2019_11New
  • Potyczki Teatralne 2019_12New
  • Potyczki Teatralne 2019_13New
  • Potyczki Teatralne 2019_14New
  • Potyczki Teatralne 2019_15New
  • Potyczki Teatralne 2019_16New
  • Potyczki Teatralne 2019_17New
  • Potyczki Teatralne 2019_18New

PROTOKÓŁ Z ROZSTRZYGNIĘCIA PLASTYCZNEGO KONKURSU

„ POLSKA  W  TWÓRCZOŚCI  JÓZEFA  ANTONIEGO  ELSNERA”

 W dniu 30.10.2018 komisja w składzie :

  1. Jolanta Malinowska – Bednarska – dyrektor ZS im. Piotra Wysockiego
  2. Anna Kozdrowicz - nauczycielka
  3. Barbara Stanecka - nauczycielka

Ustaliła następujące wyniki konkursu:

kategoria wiekowa 7 – 10 lat:

  • I miejsce -  Szymon Godlewski  - SP nr 52 im. Macieja Antoniego Dawidowskiego
  • II miejsce –  Piotr Kruk – SP nr 277 im. Elizy Orzeszkowej
  • III miejsce – Oskar Tomczyk – SP nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego
  • Wyróżnienie – Natalia Lubowicka – SP  nr 277 im. Elizy Orzeszkowej, 
  • Oliwia Wojdat – SP nr 277 im. Elizy Orzeszkowej,
  • Sofia Tyszer – SP nr 277 im. Elizy Orzeszkowej

kategoria wiekowa 11- 15 lat:

  • I miejsce – Sergiusz Godlewski – SP nr 52 im. Macieja Antoniego Dawidowskiego
  • II miejsce –  Natalia Brzeźnicka – SP nr 378 im. Ignacego Jana  Paderewskiego
  • III miejsce – Oliwia Waś – SP nr 378  im. Ignacego Jana Paderewskiego
  • Wyróżnienie – Natalia Świątek SP nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego,
  • Kristina Berezowska – SP nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego

kategoria wiekowa powyżej 16 lat:

  • I miejsce – Diana Jaworowska – Kasprzak – Zespół Szkół im Piotra Wysockiego
  • II miejsce – Patrycja Męczkowska – Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego
  • III miejsce – Małgorzata Cieślak – Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego

Organizator konkursu: Danuta Pędzik

Odpowiednie Dać Obce Słowo

14 marca 2018 roku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród V edycji Mazowie

ckiego Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Literatury Polskiej w Językach Obcych "ODPOWIEDNIE DAĆ OBCE SŁOWO 2018" w XXI Liceum im. Kołłątaja w Warszawie pod patronatem"

  • Mazowieckiego Kuratora Oświaty
  • Burmistrza Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy
  • Instytutu Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego
  • Instytutu Romanistyki Uniwersytetu Warszawskiego
  • Katedry Ukrainistyki Uniwersytetu Warszawskiego
  • Kwartalnika „Języki Obce w Szkole”
  • Polskiego Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE

Gratulujemy naszym laureatom!!!!!

  • Laureatką I miejsca w kategorii język ukraiński została uczennica klasy IIIA – Kateryna Khuda ( nauczyciel przygotowujący do konkursu Pani Oksana Rolya)
  • Laureatką III miejsca w kategorii język ukraiński została uczennica klasy IB – Daryna Ponomarenko ( nauczyciel przygotowujący do konkursu Pani Oksana

recytatorski1

Jak Dzień Przedsiębiorczości wpłynął na moje decyzje zawodowe

Miło mam poinformować, iż Roksana Wojtanek uczennica klasy 3B  została laureatką ogólnopolskiego konkursu „Jak Dzień Przedsiębiorczości wpłynął na moje decyzje zawodowe” w ramach IV edycji programu.

„Dzień Przedsiębiorczości” to projekt jednodniowych praktyk skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych  organizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości
pod honorowym patronatem Prezydenta RP.

Zwieńczeniem sukcesu Roksany było uczestnictwo w XVI. Gali Przedsiębiorczości, która odbyła się 9 marca 2018r. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy

  • Gala Przedsiębiorczości_1
  • Gala Przedsiębiorczości_2
  • Gala Przedsiębiorczości_3
  • Gala Przedsiębiorczości_4
  • Gala Przedsiębiorczości_5
  • Gala Przedsiębiorczości_6
  • Gala Przedsiębiorczości_7
  • Gala Przedsiębiorczości_8
  • Gala Przedsiębiorczości_9
  • Gala Przedsiębiorczości_10
  • Gala Przedsiębiorczości_11

 

 

Konkurs na logo Dnia Wolontariusza

Uczniowie klasy 2e brali również udział w konkursie na logo IX Dzielnicowego Dnia Wolontariusza.

Wygrał Szymon Lipiński. Gratulujemy!

  • Lipiński

Tu jesteśmy