Podpisanie listu intencyjnego z LS Airport Services

22 stycznia 2019 w naszej szkole odbyło sie uroczyste rozpoczęcie współpracy z firmą LS Airport Services.

Prowadzony był straeming na żywo na skolnym facebooku oto link >>

FILM

• LS Airport Services_18New
  • LS Airport Services_19New

Studniówka 2018

12 stycznia w Dworku Biała Orchidea na Białołęce odbyła się długo wyczekiwana studniówka. Prezentujemy teledydysk ukazujący jak bawiliśmy się w tym roku.

Szkolny budżet partycypacyjny

W dniu 06.12.2018r. odbyło się głosowanie na najlepszy projekt do szkolnego budżetu partycypacyjnego. W konkursie wzięło udział 5 wniosków. Klasy 1F, 2B, 1A, 3C, 2F, 2E, oraz 1C walczyły o głosy społeczności szkolnej proezentując swoje pomysły i przekonując wszystkich do oddania głosu na swój projekt.
Społeczność naszej szkoły zagłosowała następujący sposób:

• I MIEJSCE ZAJĄŁ PROJEKT "KOLOROWO I WYGODNIE" ZGŁOSZONY PRZEZ KLASĘ IF (335 GŁOSÓW)
    II MIEJSCE ZAJĄŁ PROJEKT "KĄCIK RELAKSACYJNY - NIE TYLKO NAUKA, ALE I PRZYJEMNOŚĆ" ZGŁOSZONY PRZEZ KLASĘ IIB (304 GŁOSY)
    III MIEJSCE ZAJĄŁ PROJEKT "SPORTOWE ŚWIRY" -ZGŁOSZONY PRZEZ KLASĘ IA (164 GŁOSY)
    IV MIEJSCE ZAJĄŁ PROJEKT "WARSZTATY Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO NA CERTYFIKAT B1" - ZGŁOSZONY PRZEZ KLASY 3C, 2E, 2F (80 GŁOSÓW)
    V MIEJSCE ZAJĄŁ PROJEKT "ODLOTOWA KLASA" - ZGŁOSZONY PRZEZ KLASĘ 1C (75 GŁOSÓW)

INFORMUJEMY, ŻE ZREALIZOWANE ZOSTANĄ PROJEKTY, KTÓRE ZAJĘŁY I ORAZ II MIEJSCE.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom dziękując jednocześnie za udział w zabawie i projekcie !!!

• Szkolny budżet partycypacyjny_1
  • Szkolny budżet partycypacyjny_2
  • Szkolny budżet partycypacyjny_3
  • Szkolny budżet partycypacyjny_4
  • Szkolny budżet partycypacyjny_5

Nasz uczeń został laureatem wojewódzkiego konkursu Mazowieckiego Kuratora Oświaty „Kartka dla Niepodległej”

Nasz uczeń z klasy 2e stypendysta Prezesa Rady Ministrów, Daniel Górski, został laureatem wojewódzkiego konkursu Mazowieckiego Kuratora Oświaty „Kartka dla Niepodległej” Złożono tysiące prac. Jury wybrało właśnie jego. W poniedziałek 03.12.2018 na uroczystej gali w siedzibie Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego w Warszawie, odebrał nagrody.

Serdecznie gratulujemy.

• Daniel Górski_1