Dzień otwarty 2019

21 marca 2019 odbył sie dzień otwarty dla kandydatów do naszej szkoły. Frekfencja dopisała, atmosfera była bardzo miła.

• Dzień otwarty_1New
  • Dzień otwarty_28New
  • Dzień otwarty_29New
  • Dzień otwarty_30New

Salon Lotniczy 2019 (Warszawa ul. Targowa 56)

• Promocja warszawskiego szkolnictwa zawodowego,
  • Przybliżanie uczniom warszawskich szkół możliwości kształcenia oraz późniejszej pracy w branży lotniczej,
  • Przybliżanie uczniom lotniczego środowiska pracy poprzez prezentację instalacji multimedialnej „Schody do Twojej Kariery” prezentującej pierwsze na świecie filmy z obsługi naziemnej samolotów wykonane w technologii VR 360,
  • Przybliżanie doradcom zawodowym specyfiki pracy na lotnisku oraz zaprezentowanie możliwości pracy na Lotnisku Chopina,
  • Przybliżenie branży lotniczej i pracy w branży wszystkim warszawiakom (w czasie „otwartym” salonu lotniczego).

• LS Academy_1
  • LS Academy_2
  • LS Academy_3
  • LS Academy_4

Eksportowe praktyki

07.03.2019 w gazecie legionowskiej  Miejscowa na weekend zostal opublikowany artykuł Eksportowe praktyki naszych uczennic Julii Spychaly z klasy 3-B oraz Natalii Protokowicz z klasy 2-B. Uczennicy odbywały praktyki zawodowe w Hiszpanii w ramach projektu POWER "Praktyki w Hiszpanii -pierwszy krok do europejskiej kariery zawodowej".

praktyki 03

Tu jesteśmy