W dniu 22.11.2017r. Noemi, Aleksandra i Eryk, uczniowie biorący udział w Projekcie Job Shadow Day, odwiedzili Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ S.A. Na wejściu przywitał nas General Manager - Pan Kazuhiro Abe. Następnie udaliśmy się do sali konferencyjnej, gdzie podczas japońskiego lunchu
mogliśmy dowiedzieć się wielu ciekawych i interesujących wiadomości na temat kultury japońskiej.
Po lunchu odbyło się robocze spotkanie w departamencie obsługi klienta i analizy kredytowej. Na zakończenie wizyty, odbyła się konferencja telefoniczna, w której brali udział nasi uczniowie oraz młodzież z Moskwy, Amsterdamu, Madrytu, Paryża i Istambułu.
Nasza młodzież była bardzo komunikatywna i zainteresowana poruszanymi problemami. Byli dociekliwi i zadawali mnóstwo pytań. Poza tym wykazali się ogromną kulturą osobistą, godnie reprezentowali naszą szkołę w środowisku bankowym.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Wizyta w Banku MUFG_1
  • Wizyta w Banku MUFG_2