Z kilku powodów jest mi niezmiernie miło opublikować ten post :-):-)
Kolejny raz z grupą nowego narybku hotelarskiego ( tym razem była to klasa 2B) odwiedziliśmy wyjątkowo piękny obiekt- Sound Garden Hotel . Pan Dyrektor - Miłosz Stanisławski jak zwykle serdecznie nas przyjął, za co w imieniu swoim i uczniów serdecznie mu dziękuję . Było nam też bardzo miło poznać część kadry kierowniczej - P. Katerina Melnik, P. Marcin Fiuk, P. Marcin Sokół ...dziękujemy, że poświęciliście nam swój czas i oprowadziliście nas po obiekcie. Poniżej zamieszczam fotorelację, w której jest niespodzianka dla naszej kadry pedagogicznej Część zdjęć robiłam ja, a za część dziękuję naszej zdolnej uczennicy - Wiktorii Puk. Wiktoria- wykorzystamy jeszcze Twoje artystyczne oko ;-):-):-)
Czas na niespodziankę ... Ta- tam! ...Gdy weszliśmy do lobby , za ladą recepcyjną ujrzałam naszego niedawnego ucznia :-):-)- Rafała Pietrzaka. Rafał, jeszcze raz życzę Ci powodzenia na hotelarskiej ścieżce. Myślę, że wszyscy "Twoi" nauczyciele posyłają Ci teraz serdeczne pozdrowienia

Ewelina Młynarska- Postek
Nauczyciel hotelarstwa i geografii