Zapraszamy na naszą nową stroną:

https://zspwtargowek.eduwarszawa.pl/

Co się dzieje w naszej szkole.

Nasza szkoła przystąpiła do wyjątkowej akcji Złóż życzenia Bohaterowi.

W ramach akcji przygotowujemy Karty z życzeniami dla Pana Mieczysława Frąckiewicza, który 3 listopada będzie obchodził 102 urodziny . Pan Franciszek to żołnierz Armii Andersa i radiooperator w Dywizjonie 304, po wojnie pozostał w Wielkiej Brytanii i mieszka tam do dziś . Wyjątkowa służba Pana Mieczysława  Frąckiewicza  została uhonorowana polskim Krzyżem Walecznych oraz brytyjską Gwiazdą Atlantyku. Dziś laurki przygotowuje 4 g, pozdrawiamy .

Małgorzata Kozłowska

uczennica projektuje kartką dla Bohatera
ucznowie przygotowują karty dla Bohatera
karta z kwiatem
karta dla Bohatera
karta z rysunkiem tortu
karta dla Bohatera