ZESPÓŁ SZKÓŁ im. PIOTRA WYSOCKIEGO W WARSZAWIE

w ramach XII edycji

Dzielnicowych Spotkań z Historią

„Józef Piłsudski-Mąż stanu Polski oraz Europy” ”

organizowanych pod patronatem

Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

oraz we współpracy z Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Zaprasza uczniów szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi oraz szkół ponadgimnazjalnych Targówka do udziału w konkursie multimedialnym na plakat oraz film upamiętniający Józefa Piłsudskiego - Męża Stanu Polski oraz Europy. Celem konkursu jest upowszechnenie wiedzy o postaci Józefa Piłsudskiego oraz jego roli w historii Polski, kształtowanie postaw patriotycznych wśród uczniów, zachęcenie do poznawania dziejów ojczystych i kształtowanie szacunku wobec dokonań naszych przodków.

Plakat A3, wykonany w dowolnej technice plastycznej, promujący wiedzę o dokonaniach Józefa Piłsudskiego .

Film od 2 do 3 minut , promujący wiedzę o dokonaniach Józefa Piłsudskiego , autorem filmu może być 1 uczeń lub zespól ( maksymalnie 3 uczniów) . Autorzy oddają film konkursowy zapisany na płycie CD lub DVD w formacie zgodnym z odtwarzaniem Windows Media Player. Dozwolona jest każda technika wykonania filmu przy użyciu dowolnego urządzenia multimedialnego, np. telefon komórkowy, aparat fotograficzny, kamera.

Uczestnicy występują w dwóch kategoriach wiekowych: - szkoła podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi; - szkoła ponadgimnazjalna. Prace należy składać do 22 listopada 2018 r. w sekretariacie Zespołu Szkół im. Piotra Wysockiego (ul. Odrowąża 75, 03-310 Warszawa). Każda praca powinna zawierać: imię i nazwisko uczestnika, wiek, nazwę szkoły, nr telefonu, imię i nazwisko opiekuna. Do prac należy dołączyć kartę zgłoszenia oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas podsumowania projektu, w dniu 29 listopada 2018 r. w Zespole Szkół im. Piotra Wysockiego. Informacji dodatkowych udzielają Małgorzata Kozłowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..p , Marzena Krasowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 22 811 07 74

Pobierz regulamin i kartę uczestnika