Rok szkolny 2020/2021

Kontakt w okresie obostrzeń

Z POWODU PRZYJĘTYCH OBOSTRZEŃ ZWIAZANYCH Z ZAKAŻENIEM COVID 19 WSZYSTKIE SPRAWY BĘDĄ ZAŁATWIANE

E-MAILOWO LUB TELEFONICZNIE:

Tel. 22- 8110113 w.2

Tel. 22- 8111579 w.2

Wszelkiego rodzaju dokumenty do złożenia prosimy wrzucać do skrzynki.

Pilne sprawy wymagające osobistej obecności tylko po umówieniu wizyty telefonicznie.

logoszkoly

Święto Szkoły

Dyrekcji, Radzie Pedagogicznej, Uczniom, Radzie Rodziców oraz
Wszystkim Pracownikom Zespołu Szkól im. Piotra Wysockiego
Składamy najserdeczniejsze życzeniaz okazji Święta Szkoły.
Życzymy Państwu pomyślnego rozwoju ,pełnej satysfakcji z podejmowanych działań,aby każdy dzień dawał Wamogrom satysfakcji.
Jednak przede wszystkim życzymy dużo zdrowia,abyśmy się jak najszybciej spotkali w murach Naszej szkoły.

Przeczytaj więcej informacji na temat Piotra Wysockiego

Wirtualna lekcja w Parlamencie Europejskim

25  listopada  2020  roku,  uczniowie  klasy  4f,  uczestniczyli  w  wirtualnym  spotkaniu z  p. Piotrem  Wolskim, pracownikiem  Działu Wizyt  i Seminariów  Parlamentu  Europejskiego w Brukseli, który opowiedział  o tym, "Jak działa Parlament Europejski i co my z tego mamy". W    takcie    wirtualnego    pobytu    w    Brukseli,    uczniowie    poznali    mechanizmy podejmowania decyzji i uchwalania prawa  w PE oraz konkretne przykłady wpływu tego prawana nasze życie. Był też czas na quizy i pytania.

Dziękuję za aktywny udział w debacie.

Małgorzata Kozłowska,Koordynator Programu Szkoła Ambasador Parlamentu Europejskiego

Wirtualna Lekcja w Parlamencie Europejskim w BrukseliWirtualna Lekcja w Parlamencie Europejskim w Brukseli2

Wszechnica Edukacyjna Targówek

Serdecznie zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt. „Memetyczna szkoła. W kierunku dydaktyki ewolucyjnej.”

Wykład w formie on-line odbędzie się 16 listopada b.r. o godz. 18:00.

Spotkanie poprowadzi dr Marek Kaczmarzyk - jeden z czołowych neurodydaktyków, będący zarówno neurobiologiem, dydaktykiem akademickim i nauczycielem. Propagator dydaktyki ewolucyjnej, dziedziny zajmującej się wyodrębnieniem, rozpoznaniem i praktycznym wykorzystaniem wpływu mechanizmów ewolucyjnych na procesy uczenia się i nauczania. Autor wielu publikacji z zakresu neurodydaktyki i dydaktyki.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-ma

kaczmarczyk