Praktykanci bardzo należycie i sumiennie wykonywali powierzoną im prace w placówkach branżowych.

• Daryna podczas wykonywania swoich obowiązków w Melia Valencia Palacio de Congresos Prodisotel S.A.Uczennica w tym dniu pracuje w hotelowej kawiarni.
  • Daryna 2
  • Daryna 3
  • Daryna 4
  • Adrian i Daniel wprowadzają i weryfikują różne dokumenty powierzone przez pracodawców. Pracując w przedsiębiorstwie MAIL BOXES ETC., uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, nauczyli się wiele nowych rzeczy i podszkolili umiejętności językowe z angielskiego i hiszpańskiego.
  • Adrian i Daniel 2
  • Adrian i Daniel 3
  • Adrian i Daniel 4
  • Adrian i Daniel 5
  • Adrian i Daniel 6
  • Olga i Judyta w hotelu REINA VICTORIA przygotowują sale oraz stoły do śniadań, pracują w barze oraz służą pomocą w kuchni.
  • Olga i Judyta 2
  • Olga i Judyta 3
  • Ola wykonuje projekty graficzne pod okiem opiekuńczego pracodawcy Manuela z firmy DOMODESK
  • Ola 2
  • Ola 3
  • Julia i Iza w pracy w firmie YOURPLACE. Praktykantki uzupełniają dokumenty w księgowości oraz zajmują się obsługą klientów
  • Julia i Iza 2
  • Julia i Iza 3
  • Julia i Iza 4
  • Julia i Iza 5
  • Julia i Iza 6
  • Julia i Iza 7
  • Julia i Iza 8
  • Będąc na praktykach uczniowie nie tylko pracowali, ale i poznawali kulturę, tradycje, kuchnie hiszpańską. Młodzież chętnie uczestniczyła w kursie przygotowania Paelli, tradycyjnej potrawy tego kraju.
  • Paella_2
  • Paella_3
  • Paella_4
  • Paella_5
  • Paella_6
  • Paella_7
  • Paella_8
  • Paella_9
  • Paella_10
  • Paella_11
  • Podczas pobytu w Walencji uczniowie mieli możliwość podziwiać Oceanogràfic – oceanarium i morską stację badawczą położona na terenie Ciutat de les Arts i les Ciències w pobliżu walenckiego portu.
  • Oceanografic 2
  • Oceanografic 3
  • Oceanografic 4
  • Oceanografic 5
  • Oceanografic 6
  • Oceanografic 7
  • Oceanografic 8
  • Oceanografic 9
  • Uczniowie poznawali kulturę, historię oraz sztukę hiszpańską zwiedzając takie muzea jak: Muzeum Historii Walencji, Muzeum Sztuk Pięknych, Muzeum Jedwabiu, Instytut Sztuki Nowoczesnej, Muzeum Porcelany.
  • Muzeum Sztuki Nowoczesnej
  • Muzeum 1