6 listopada 2017 r. o godz. 17:30 w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. Kondratowicza 20 odbył się wykład Anny Kruszewskiej. Byliśmy , rozmawialiśmy , dzielimy się informacjami.

Wykład poprowadziła Anna Kruszewska – radca prawny, członek warszawskiego samorządu prawniczego, partner w kancelarii Hasik i Partnerzy zajmującej się prawem własności intelektualnej. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego, Centrum Prawa Amerykańskiego, stypendystka Cardiff University w Wielkiej Brytanii. Wykładowca w Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza. W 2013 r. nagrodzona nagrodą „Rising Stars” przyznawaną wschodzącym gwiazdom polskiej palestry.

Treść wykładu „Z paragrafem w Internecie - czyli wirtualna rzeczywistość, realne konsekwencje” Anny Kruszwskiej